niedziela, 27 października 2013

Wampir Tommy/Vampire Tommy


W ten kolejny, letni dzień poza kalendarzem, z temperaturą 20 stopni w cieniu, zamiast obijać się w lesie, postanowiłam wreszcie ponadrabiać wszelkie zaległości z ostatniego tygodnia. Skutek? Zamiast być wypoczętą po niedzieli, czuję zdrowe zmęczenie uczciwie przepracowanego dnia :-) Dopiero teraz, słuchając nocną porą mojej ulubionej, hałaśliwej składanki do "Królowej Potępionych", pozwalam sobie na chwilę relaksu w towarzystwie małego wampirka.


Z góry przepraszam za marne zdjęcia, ale lalki w pudełkach mają to do siebie, że wiele nie da się z nich wydusić. Ale Halloween Party Tommy, w uroczym, dopracowanym w detalach i wykonaniu kostiumie wampira, pozostanie na zawsze w macierzystym opakowaniu, niczym w wampirzej trumnie.


Całość jest tak fajna, że nie ma sensu wyciągać malca, by się kurzył i połamał skrzydełka nietoperza, zdobione, oczywiście w ... nietoperze.
Chłopak narodził się do życia wiecznego w 2001 r, a towarzyszyły mu 3 niewiasty: Kelly, Chelsie i Jenny.


Jednak Tommy jest bezkonkurencyjny, nie tylko w tej serii. To jeden z najciekawszych chłopców wydanych przez Mattel pod szyldem: "Mali przyjaciele Kelly".Wysokość: 11 cm.
Tworzywo: guma, plastik
Sygnatura: Mattel INC.
Cechy szczególne: jedyny Tommy w charakteryzacji wampira.
Kraj produkcji: Chiny
Data produkcji: 2001.

Height: 11 cm.
Material: rubber, plastic
Signature: Mattel INC.
Special features: The only Tommy vampire makeup.
Country of production: China
Date of manufacture: 2001.


1 komentarz: